UŽIVATEL
registrace
zapomenuté heslo
ANKETA
Čeho chcete více? Hudebních novinek
Videoklipů zdarma
Klubů
Akcí a párty
Hudebních skupin
celkem 5547 hlasů

Praha, 10. září - Momentálně nejslavnější a nejlepší hardstyle DJ a producent na světě, Headhunterz, si získa pražský klub Mecca již tuto sobotu, 10. září. Spolu s ním vystoupí i přední zástupci česko-slovenského hardstyle, house a trance v čele s Bon Finixem, Kizzahem, George Crusherem, Basslickerem, Maicussem a Mike Morphinem! Vstupenky jsou v prodeji v síti Ticketpro nebo prostřednictv

Headhunterz, vlastním jménem Willem Rebergen, je holandský DJ a producent, mezinárodně uznávaný pro svou tvorbu a zápal pro hardstyle. Je zakladatelem labelu HARDwithSTYLE, jehož posláním je podpora začínajících harddance a hardstyle interpretů, a zároveň vede stejnojmenný podcast, populární po celém světě. Určitě budete znát jeho Scantraxx Rootz či Project One tvořený s producentem Wildstylez. Hitovka Colors (feat. Tatu) obsadila první příčku žebříčku Hardstyle.com ani ne hodinu po vydání. V žebříčku TOP 100 DJů světa, sestavovaném vyhlášeným magazínem DJ MAG, obsadil na hardstyle neuvěřitelnou 11 příčku. Pravidelně vystupuje na největších, nejen žánrových, festivalech světa, mimo jiné Defqon1, EDS Las Vegas, Qlimax, Decibel Outdoor nebo letos taktéž na Coachelle (!!!).

Letos v březnu vydal Headhunterz pod labelem Ultra Records svou nejnovější desku Breakout.

Podle Magnetic Mag přináší “téměř smrtící kombinaci dokonalých syntetických souzvuků a Willemových bicích společně s orgasmickými až mystickými sounds, které fanoušky vyšlou do dokonale euforických výšin.” Zkrátka Prahu čeká masakr, který si v žádném případě nesmíte nechat ujít! Vstupenky v prodeji v síti Ticketpro či facebooku Fource Entertainment.

Cena vstupenek:

Dance floor: 315.- Kč + poplatky

VIP: 585.- Kč + poplatky

FB event: https://www.facebook.com/…25103144146/

Videa:

Headhunterz feat. Tatu – Colors http://youtu.be/Z4zxWGUXi9M

Headhunterz & Audiofreq – Breakout http://youtu.be/Gv7SDjPgTfA

Headhunterz – Dragonborn http://youtu.be/VaiHTvifGt0

Headhunterz feat. Krewella – United Kids of the World http://youtu.be/k22RM7GS4k8

Autor: Wladass, 10.září 2014 | 0 komentářů | Shlédlo: 3528 čtenářů | Kategorie: koncerty

Hodnocení článku

  • 3.6/5 Hvězd.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Celkem hlasů: 1606

Líbí se Vám článek?


Související články

Komentáře


-- ke článku nebyly přidány zatím žádné komentáře --


Přidat komentář

Pro přidávání příspěvků se musíte nejprve přihlásit.