UŽIVATEL
registrace
zapomenuté heslo
ANKETA
Čeho chcete více? Hudebních novinek
Videoklipů zdarma
Klubů
Akcí a párty
Hudebních skupin
celkem 5589 hlasů

4 roky pracovali symfoničtí metalisté BLIND GUARDIAN na nové desce, a tak není divu, že jde o další mistrovské dílo této německé fantastické čtyřky.

11.12. PRAHA, KC Vltavská

4 roky pracovali symfoničtí metalisté BLIND GUARDIAN na nové desce, a tak není divu, že jde o další mistrovské dílo této německé fantastické čtyřky. Deska \„At The Edge of Time\“ dokazuje víru kapely v sebe sama, ve svoji jednotu, ve svůj neustávající růst a v umění dokonalého ztvárnění svých vizí. Hudba Blind Guardian a zejména pak jejich živé koncerty jsou vždy skvělé, spontánní a dokonale prožité. Přenesme se s nimi opět do nových dimenzí času, kde fantasie nezná hranic, kde jsou všechny světy spojeny v jeden a kde je celá existence zalitá v písni. BLIND GUARDIAN přijedou v rámci svého Evropského Tour probudit i vaši fantasii! 11.12. PRAHA, KC Vltavská!

Kapely se většinou stávají slavnými díky své studiové práci, u německých BLIND GUARDIAN je to jiné. Oni září hlavně na živo svými skvělými spontánními a dokonale zahranými live shows. Jejich „live“ kvality se staly pověstnými už po prvním tour, na které se kvartet vydal po vydání debutového alba „Batalions of Fear“. S každým dalším albem kapela stoupala na žebříčku slávy. Deska „Tales From The Twilight World“ byla bomba, „Somewhere Far Beyond“ okupovala přední příčky světových charts, v Japonsku se stali hvězdami číslo jedna. Po vydání „Imaginations From The Other Side“ jeli koncertovat jako třetí metalová kapela v historii (po Metallice a Bon Jovim) do Thajska. „A Night at The Opera“ se stala vrcholem jejich tvorby, která úspěšně pokračovala deskou „A Twist In The Myth“ pod taktovkou mistra Charlie Bauerfeinda. Nyní přichází Hansi a spol. s novou, skvělou deskou \„At The Edge Of Time\“.

Pojďte nově vnímat čas v hektickém čase předvánočním – BLIND GUARDIAN – 11.12. PRAHA, KC Vltavská!

Autor: admin, 5.dubna 2011 | 0 komentářů | Shlédlo: 12535 čtenářů | Kategorie: metal

Hodnocení článku

  • 3.6/5 Hvězd.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Celkem hlasů: 3262

Líbí se Vám článek?


Související články

Komentáře


-- ke článku nebyly přidány zatím žádné komentáře --


Přidat komentář

Pro přidávání příspěvků se musíte nejprve přihlásit.