UŽIVATEL
registrace
zapomenuté heslo
ANKETA
Čeho chcete více? Hudebních novinek
Videoklipů zdarma
Klubů
Akcí a párty
Hudebních skupin
celkem 4772 hlasů

Diskografie hudebních skupin

Diskografie hudebních skupin ti dává možnost projít si vydané alba tvého nejoblíbenějšího hudebního interpreta. Dozvíš se spoustu informací o datu vydání daného alba a další důležité fakta o tom co album nabízí. Diskografie zahrňuje staré již nehrající hudební skupiny i nové pecky v podání hvězd světové i české hudební scény. Hudební diskografie nabízí velké množství hudebních skupin, a jejich hudební počiny.

Sleduj naši hudební databázi alb a budeš vždy vědět co daná skupina právě vydala. Naše hudební databáze se stále rozšiřuje a tak každý den najdeš spoustu nových alb, které vydali hvězdy hudebního světa. O hudební skupině si můžeš přečíst v naší databázi hudebních skupin, kde najdeš také videoklipy zdarma dané skupiny, informace o jejich hudebních počinech a životě a samozřejmě diskografii.

Nejprve vyberte písmeno, na které začíná jméno interpreta:
 a   b   c   d   e   f   g   h   i   j   k   l   m   n   o   p   q   r   s   t   u   v   w   x   y   z   0-9

Náhodně vybrané alba:

Diskografie Aerosmith - album Aerosmith

Známá hudební skupina Aerosmith se začala formovat roku 1970 v Bostonu, prvního největšího úspěchu zažila skupina roku 1975-76. Její šňůra vydaných alb čítá krásných 19 vydaných alb, jejich prvním hudebním počinem je album Aerosmith, a posledním album s názvem Honkin' On Bobo z roku 2004.

Skupina za svou kariéru vydala velké množství velmi oblíbených a stále hojně hrajících písniček, mezi ty nejznámější určitě patří písnička, která si "zahrála" ve filmu Armagedon - I Dont Wanna Miss A Thing. Asi každý tuhle písničku někdy slyšel, pokud ne, tak si jí nezapomeňte poslechnout v naší databází videoklipů, ten se mimochodem také velmi povedl.

Diskografie Vypsaná Fixa - album No Burp!

Album No Burp! vyšlo roku 1994 a obsahuje celkem 8 písní, určitě musíme zmínit písně jako Krabice, Vlak, V pajzlu. Skupina Vypsaná Fixa vydala celkem 10 alb, posledním počinem byl v roce 2009 album Klenot, dále musíme zmínit alba Lunapark, Krása nesmírná - tyhle alba patří mezi ty nejlepší, které zatím skupina Vypsaná Fixa vydala.

Diskografie Chinaski - album Chinaski

Známá česká hudební skupina Chinaski vydala jako první album Chinaski roku 1995, album obsahuje celkem 11 písní. To odstartovalo slavnou kariéru této velmi úspěšné skupiny. Chinaski vydala za svou kariéru již 13 alb, prvním nese název Chinaski, a to zatím poslední z roku 2008 s názvem Autopohádky 2.

Album obsahuje písničky Vo co de, Veverka, Jakoby nic a další. Hned po tomhle albu vydala album St.Hadry z roku 1997, Dlouhej kouř také z roku 1997.

Diskografie Kabát - album Má jí motorovou

Hudební skupina Kabát, jedna z nejslavnějších skupin u nás, začala svou velmi hvězdnou a úspěšnou hudební kariéru albem Má jí motorovou, album vyšlo roku 1991. Tuhle skupinu, ani alba není potřeba dlouze představovat, asi každý již slyšel nějakou píseň z jejich produkce, buď v rádiu nebo třeba v televizi. Kapela také natočila velké množství videoklipů, a jejich zatím posledním počinem je album Banditi Di Praga, to vyšlo roku 2010.

Album obsahuje celkem 13 písniček, na albu najdete takové hity jako Rebel, Skrblík, Orgie a další. Kabát vydal za svou kariéru zatím celkem 14 alb.

Diskografie Ewa Farna - album Měls mě vůbec rád

První hudební počin mladé a nadějné hudební zpěvačky, ta započala svou hvězdnou kariéru albem Měls mě vůbec rád, které jí okamžitě katapultovalo na první příčky hitparád a udělalo s ní hvězdu české hudební scény.

Album Měls mě vůbec rád obsahuje celkem 12 písniček, a naleznete na něm hity jako Měls mě vůbec rád, Víkend, Zapadlej Krám a další. Po tomhle albu, které vyšlo roku 2006, následovalo album Ticho z roku 2007.

Diskografie ABBA - album Ring Ring

Proslulá hudební skupina ABBA, která započala svou hvězdnou kariéru albem Ring Ring které vyšlo roku 1973. Na albu najdete celkem 12 písní, jako třeba Nina, pretty ballerina, Ring Ring a mnoho dalšího.

Skupina nahrála také velké množství kompilací, mezi které patří Greatest Hits z roku 1975 a zatím nejnovější The Name Of The Game z roku 2002.