UŽIVATEL
registrace
zapomenuté heslo
ANKETA
Čeho chcete více? Hudebních novinek
Videoklipů zdarma
Klubů
Akcí a párty
Hudebních skupin
celkem 4884 hlasů

Diskografie hudebních skupin

Diskografie hudebních skupin ti dává možnost projít si vydané alba tvého nejoblíbenějšího hudebního interpreta. Dozvíš se spoustu informací o datu vydání daného alba a další důležité fakta o tom co album nabízí. Diskografie zahrňuje staré již nehrající hudební skupiny i nové pecky v podání hvězd světové i české hudební scény. Hudební diskografie nabízí velké množství hudebních skupin, a jejich hudební počiny.

Sleduj naši hudební databázi alb a budeš vždy vědět co daná skupina právě vydala. Naše hudební databáze se stále rozšiřuje a tak každý den najdeš spoustu nových alb, které vydali hvězdy hudebního světa. O hudební skupině si můžeš přečíst v naší databázi hudebních skupin, kde najdeš také videoklipy zdarma dané skupiny, informace o jejich hudebních počinech a životě a samozřejmě diskografii.

Nejprve vyberte písmeno, na které začíná jméno interpreta:
 a   b   c   d   e   f   g   h   i   j   k   l   m   n   o   p   q   r   s   t   u   v   w   x   y   z   0-9

Náhodně vybrané alba:

Diskografie AC/DC - album High Voltage

Australsko - skotský heavymetalový soubor s výraznými prvky hardrocku založený v r. 1973 za svou kariéru vydal nespočet velmi kvalitních a oblíbených alb a jednotlivých písniček, mezi její první hudební počin se datuje k roku 1975 kdy tato skupina vydala album High Voltage, album obsahuje celkem 7 písniček, jako první je k poslechnutí písnička Baby, Please Don't Go, kterou si určitě získala skupina nejednoho fanouška.

Diskografie Katy Perry - album Katy Hudson

Album, které si dneska představíme pochází z dílny zpěvačky Katy Perry a jmenuje se Katy Hudson. Tohle album vyšlo roku 2001 a stalo se hned hitem, album obsahuje celkem 11 písní, které skoro všechny můžete znát z rádií, nebo z televizních stanic, jelikož jsou velmi hrané. Zpěvačka vydala zatím celkem 3 alba, druhé s názvem One of the Boys, to vyšlo roku 2008 a posledním počinem je album Teenage Dream z roku 2010.

Diskografie Iron Maiden - album Powerslave

Dnes bychom řekli, že je lehce progresivní...no, je zkrátka promakaná. Dali si nan í záležet a je to poznat. Krom nejznámější a dodnes stěle hrané 2 minutes to midnight si račte vychutnat především Rime of the ancient mariner. Námět pochází ze stejnojmenné knihy jistého Samuela Coleridge. Velmi dobrá je také instrumentálka Losfer wrods (big 'Orra).

iron-maiden

sestava:
Steve Harris - basa
Bruce Dickinson - zpěv
Dave Murray - kytara
Adrian Smith - kytara
Nicko McBrain - bubny

Diskografie Aerosmith - album Aerosmith

Známá hudební skupina Aerosmith se začala formovat roku 1970 v Bostonu, prvního největšího úspěchu zažila skupina roku 1975-76. Její šňůra vydaných alb čítá krásných 19 vydaných alb, jejich prvním hudebním počinem je album Aerosmith, a posledním album s názvem Honkin' On Bobo z roku 2004.

Skupina za svou kariéru vydala velké množství velmi oblíbených a stále hojně hrajících písniček, mezi ty nejznámější určitě patří písnička, která si "zahrála" ve filmu Armagedon - I Dont Wanna Miss A Thing. Asi každý tuhle písničku někdy slyšel, pokud ne, tak si jí nezapomeňte poslechnout v naší databází videoklipů, ten se mimochodem také velmi povedl.

Diskografie Akustik - album Akustik

XXX

Diskografie Bruno Benetton Free Band - album The Phenomenons of Pop

10.11.2010 vychádza pod hlavičkou CCL a BBFB Music debutový album kapely Bruno Benetton Free Band s názvom The Phenomenons of Pop. V tom istom mesiaci kapela vyhrala s prvým singlom z tohto albumu, skladbou „You're my mate“ celoslovenskú súťaž usporiadanú spoločnosťou T-mobile v rámci projektu T-mobile Music City, a singel vyšiel na kompilácii T-Musiccity volume 1. 26.01.2011 sa konal oficiálny krst CD. Krstnými rodičmi sa stali manželia Grebeňovci, čiže Bibiana Grebeňová Šedivá alias DJ Biba_FM a Kamil Grebeň pôsobiaci v kapelách Vidiek a Hugo D`Gen. Na jar 2011 sa dostal singel "You're my mate" do dennej hranosti Rádia FM.