UŽIVATEL
registrace
zapomenuté heslo
ANKETA
Čeho chcete více? Hudebních novinek
Videoklipů zdarma
Klubů
Akcí a párty
Hudebních skupin
celkem 5537 hlasů

Diskografie hudebních skupin

Diskografie hudebních skupin ti dává možnost projít si vydané alba tvého nejoblíbenějšího hudebního interpreta. Dozvíš se spoustu informací o datu vydání daného alba a další důležité fakta o tom co album nabízí. Diskografie zahrňuje staré již nehrající hudební skupiny i nové pecky v podání hvězd světové i české hudební scény. Hudební diskografie nabízí velké množství hudebních skupin, a jejich hudební počiny.

Sleduj naši hudební databázi alb a budeš vždy vědět co daná skupina právě vydala. Naše hudební databáze se stále rozšiřuje a tak každý den najdeš spoustu nových alb, které vydali hvězdy hudebního světa. O hudební skupině si můžeš přečíst v naší databázi hudebních skupin, kde najdeš také videoklipy zdarma dané skupiny, informace o jejich hudebních počinech a životě a samozřejmě diskografii.

Nejprve vyberte písmeno, na které začíná jméno interpreta:
 a   b   c   d   e   f   g   h   i   j   k   l   m   n   o   p   q   r   s   t   u   v   w   x   y   z   0-9

Náhodně vybrané alba:

Diskografie Bon Jovi - album Cross Road

Dalším hudebním počinem, který se datuje k roku 1994, je album s názvem Cross Road, které skupina Bon Jovi vydala hned po albu Keep The Faith, po albu Cross Road následovalo roku 1995 album These Days. Cross Road je celkem 7 album v pořadí od začátku slavné kariéry této rockové skupiny.

Album obsahuje celkem 14 skladeb, asi největšími hity, které na albu najdete jsou písničky In These Arms, Always a samozřejmě i další které na albu najdete stojí za to si poslechnout. Můžete si také poslechnout písničky v naší databázi videoklipů, kde najdete pořádnou dávku videoklipů od Bon Jovi.

Diskografie Rihanna - album Music of The Sun

Jedna z nejvíce proslulých zpěvaček, mladičká Rihanna dobila hudební svět písněmi jako Let Me, Rush, a další, tyto písně také naleznete na albu Music of The Sun, to bylo vydáno roku 2005. Rihanna má na svém bohatém hudebním kontě celou řadu povedených alb, například poslední vydané Loud z roku 2010, The Videos, Dark Angels a další. Vydala celkem 12 alb a velké množství singlů. Album Music of The Sun nabízí celkem 13 písniček.

Diskografie Aerosmith - album Aerosmith

Známá hudební skupina Aerosmith se začala formovat roku 1970 v Bostonu, prvního největšího úspěchu zažila skupina roku 1975-76. Její šňůra vydaných alb čítá krásných 19 vydaných alb, jejich prvním hudebním počinem je album Aerosmith, a posledním album s názvem Honkin' On Bobo z roku 2004.

Skupina za svou kariéru vydala velké množství velmi oblíbených a stále hojně hrajících písniček, mezi ty nejznámější určitě patří písnička, která si "zahrála" ve filmu Armagedon - I Dont Wanna Miss A Thing. Asi každý tuhle písničku někdy slyšel, pokud ne, tak si jí nezapomeňte poslechnout v naší databází videoklipů, ten se mimochodem také velmi povedl.

Diskografie ABBA - album Ring Ring

Proslulá hudební skupina ABBA, která započala svou hvězdnou kariéru albem Ring Ring které vyšlo roku 1973. Na albu najdete celkem 12 písní, jako třeba Nina, pretty ballerina, Ring Ring a mnoho dalšího.

Skupina nahrála také velké množství kompilací, mezi které patří Greatest Hits z roku 1975 a zatím nejnovější The Name Of The Game z roku 2002.

Diskografie Bon Jovi - album Have A Nice Day

Kdo by neznal hudební skupinu Bon Jovi, asi málokdo řekne, že o této slavné rockové skupině nikdy nic neslyšel. Bon Jovi vydala za svou dlouhou kariéru velké množství kvalitních alb, jedno z nich je také album Have A Nice Day, které bylo vydáno roku 2005 a obsahuje celkem 13 písniček. Před tímto albem skupina vydala album Bounce, které vyšlo roku 2002.

Album Have A Nice Day obsahuje mezi zmíněnými 13 písněmi skladby jako Last Cigarette, Have A Nice Day, Story Of My Life a další.

Diskografie Eminem - album Infinite

Asi jeden z nejslavnějších amerických rapperů, který je známí nejen v Americe, ale i po celém světě je Eminem, tohle jméno je takovým symbolem rapu. Jeho prvním počinem je hudební album Infinite, které vyšlo roku 1996 a odstartovalo kariéru tohohle rappera.

Album nabízí celkem 10 písniček, které asi každý příznivce Eminema zná, jsou to například hity, Maxine, Open Mic, Nevre 2 Far a další. Jak již bylo řečeno album bylo vydané roku 1996 a další album s názvem The Slim Shady LP vyšlo až v roce 1999.