UŽIVATEL
registrace
zapomenuté heslo
ANKETA
Čeho chcete více? Hudebních novinek
Videoklipů zdarma
Klubů
Akcí a párty
Hudebních skupin
celkem 5330 hlasů

Diskografie hudebních skupin

Diskografie hudebních skupin ti dává možnost projít si vydané alba tvého nejoblíbenějšího hudebního interpreta. Dozvíš se spoustu informací o datu vydání daného alba a další důležité fakta o tom co album nabízí. Diskografie zahrňuje staré již nehrající hudební skupiny i nové pecky v podání hvězd světové i české hudební scény. Hudební diskografie nabízí velké množství hudebních skupin, a jejich hudební počiny.

Sleduj naši hudební databázi alb a budeš vždy vědět co daná skupina právě vydala. Naše hudební databáze se stále rozšiřuje a tak každý den najdeš spoustu nových alb, které vydali hvězdy hudebního světa. O hudební skupině si můžeš přečíst v naší databázi hudebních skupin, kde najdeš také videoklipy zdarma dané skupiny, informace o jejich hudebních počinech a životě a samozřejmě diskografii.

Vyberte písmeno, na které začíná jméno interpreta:
 a   b   c   d   e   f   g   h   i   j   k   l   m   n   o   p   q   r   s   t   u   v   w   x   y   z   0-9

Diskografie Marek Ztracený - album Ztrácíš

Marek Ztracený začal svou kariéru vydáním alba Ztrácíš, které vydal roku 2008. Zatím má tento zpěvák na svém kontě pouze 2 alba, to poslední Pohledy do duše z roku 2009. Na albu naleznete velké množství známých skladeb jako Chtíč, Anděl, Umírám a další. Celý seznam písní, které na albu naleznete jsou samozřejmě, jak už jste zvyklí pod tímto textem.

Datum vydání:

2008

Počet písní:

11

Tracklist:

1. Něco končí
2. Ztrácíš
3. Umírám
4. Pohádky
5. Vzhůru
6. Nestačíš mi
7. Inspirace
8. Anděl
9. Protisměr
10. Svědomí
11. Chtíč

Náhodně vybraný videoklip - Vzhůru


Zobrazuji interprety od písmene "m" (kliknutím na jméno se zobrazí seznam alb):
rozbalit/sbalitMarek Ztracený