UŽIVATEL
registrace
zapomenuté heslo
ANKETA
Čeho chcete více? Hudebních novinek
Videoklipů zdarma
Klubů
Akcí a párty
Hudebních skupin
celkem 5385 hlasů

Diskografie hudebních skupin

Diskografie hudebních skupin ti dává možnost projít si vydané alba tvého nejoblíbenějšího hudebního interpreta. Dozvíš se spoustu informací o datu vydání daného alba a další důležité fakta o tom co album nabízí. Diskografie zahrňuje staré již nehrající hudební skupiny i nové pecky v podání hvězd světové i české hudební scény. Hudební diskografie nabízí velké množství hudebních skupin, a jejich hudební počiny.

Sleduj naši hudební databázi alb a budeš vždy vědět co daná skupina právě vydala. Naše hudební databáze se stále rozšiřuje a tak každý den najdeš spoustu nových alb, které vydali hvězdy hudebního světa. O hudební skupině si můžeš přečíst v naší databázi hudebních skupin, kde najdeš také videoklipy zdarma dané skupiny, informace o jejich hudebních počinech a životě a samozřejmě diskografii.

Vyberte písmeno, na které začíná jméno interpreta:
 a   b   c   d   e   f   g   h   i   j   k   l   m   n   o   p   q   r   s   t   u   v   w   x   y   z   0-9

Diskografie Ewa Farna - album Měls mě vůbec rád

První hudební počin mladé a nadějné hudební zpěvačky, ta započala svou hvězdnou kariéru albem Měls mě vůbec rád, které jí okamžitě katapultovalo na první příčky hitparád a udělalo s ní hvězdu české hudební scény.

Album Měls mě vůbec rád obsahuje celkem 12 písniček, a naleznete na něm hity jako Měls mě vůbec rád, Víkend, Zapadlej Krám a další. Po tomhle albu, které vyšlo roku 2006, následovalo album Ticho z roku 2007.

Datum vydání:

2006

Počet písní:

12

Tracklist:

1. Měls mě vůbec rád
2. Zapadlej Krám
3. Kočka na rozpálený střeše
4. Bez tebe to zkouším
5. Klam
6. Víkend
7. Zavři oči
8. Jak Motýl
9. L.Á.S.K.A.
10. Nebojím se
11. Jen spát
12. Tam Gdzie Ty (Bonus)

Náhodně vybraný videoklip - Toužím


Zobrazuji interprety od písmene "e" (kliknutím na jméno se zobrazí seznam alb):
rozbalit/sbalitEminem