UŽIVATEL
registrace
zapomenuté heslo
ANKETA
Čeho chcete více? Hudebních novinek
Videoklipů zdarma
Klubů
Akcí a párty
Hudebních skupin
celkem 5387 hlasů

Diskografie hudebních skupin

Diskografie hudebních skupin ti dává možnost projít si vydané alba tvého nejoblíbenějšího hudebního interpreta. Dozvíš se spoustu informací o datu vydání daného alba a další důležité fakta o tom co album nabízí. Diskografie zahrňuje staré již nehrající hudební skupiny i nové pecky v podání hvězd světové i české hudební scény. Hudební diskografie nabízí velké množství hudebních skupin, a jejich hudební počiny.

Sleduj naši hudební databázi alb a budeš vždy vědět co daná skupina právě vydala. Naše hudební databáze se stále rozšiřuje a tak každý den najdeš spoustu nových alb, které vydali hvězdy hudebního světa. O hudební skupině si můžeš přečíst v naší databázi hudebních skupin, kde najdeš také videoklipy zdarma dané skupiny, informace o jejich hudebních počinech a životě a samozřejmě diskografii.

Vyberte písmeno, na které začíná jméno interpreta:
 a   b   c   d   e   f   g   h   i   j   k   l   m   n   o   p   q   r   s   t   u   v   w   x   y   z   0-9

Diskografie Bon Jovi - album Cross Road

Dalším hudebním počinem, který se datuje k roku 1994, je album s názvem Cross Road, které skupina Bon Jovi vydala hned po albu Keep The Faith, po albu Cross Road následovalo roku 1995 album These Days. Cross Road je celkem 7 album v pořadí od začátku slavné kariéry této rockové skupiny.

Album obsahuje celkem 14 skladeb, asi největšími hity, které na albu najdete jsou písničky In These Arms, Always a samozřejmě i další které na albu najdete stojí za to si poslechnout. Můžete si také poslechnout písničky v naší databázi videoklipů, kde najdete pořádnou dávku videoklipů od Bon Jovi.

Datum vydání:

1994

Počet písní:

14

Tracklist:

1. Livin' On a Prayer
2. Keep The Faith
3. Someday I'll Be Saturday Night
4. Always
5. Wanted Dead Or Alive
6. Lay Your Hands On Me
7. You Give Love A Bad Name
8. Bed Of Roses
9. Blaze Of Glory
10. In These Arms
11. Bad Medicine
12. I'll Be There For You
13. In And Out Of Love
14. Runaway

Náhodně vybraný videoklip - It's My Life


Zobrazuji interprety od písmene "b" (kliknutím na jméno se zobrazí seznam alb):
rozbalit/sbalitBlack Sabbath
rozbalit/sbalitBruno Benetton Free Band