UŽIVATEL
registrace
zapomenuté heslo
ANKETA
Čeho chcete více? Hudebních novinek
Videoklipů zdarma
Klubů
Akcí a párty
Hudebních skupin
celkem 5537 hlasů

Diskografie hudebních skupin

Diskografie hudebních skupin ti dává možnost projít si vydané alba tvého nejoblíbenějšího hudebního interpreta. Dozvíš se spoustu informací o datu vydání daného alba a další důležité fakta o tom co album nabízí. Diskografie zahrňuje staré již nehrající hudební skupiny i nové pecky v podání hvězd světové i české hudební scény. Hudební diskografie nabízí velké množství hudebních skupin, a jejich hudební počiny.

Sleduj naši hudební databázi alb a budeš vždy vědět co daná skupina právě vydala. Naše hudební databáze se stále rozšiřuje a tak každý den najdeš spoustu nových alb, které vydali hvězdy hudebního světa. O hudební skupině si můžeš přečíst v naší databázi hudebních skupin, kde najdeš také videoklipy zdarma dané skupiny, informace o jejich hudebních počinech a životě a samozřejmě diskografii.

Vyberte písmeno, na které začíná jméno interpreta:
 a   b   c   d   e   f   g   h   i   j   k   l   m   n   o   p   q   r   s   t   u   v   w   x   y   z   0-9

Diskografie AC/DC - album High Voltage

Australsko - skotský heavymetalový soubor s výraznými prvky hardrocku založený v r. 1973 za svou kariéru vydal nespočet velmi kvalitních a oblíbených alb a jednotlivých písniček, mezi její první hudební počin se datuje k roku 1975 kdy tato skupina vydala album High Voltage, album obsahuje celkem 7 písniček, jako první je k poslechnutí písnička Baby, Please Don't Go, kterou si určitě získala skupina nejednoho fanouška.

Datum vydání:

1975

Počet písní:

7

Tracklist:

1. Baby, Please Don't Go
2. She's Got Balls
3. Little Lover
4. Stick Around
5. Soul Stripper
6. You Ain't Got A Hold On Me
7. Love Song


Náhodně vybraný videoklip - Back in Black


Zobrazuji interprety od písmene "a" (kliknutím na jméno se zobrazí seznam alb):
rozbalit/sbalitAerosmith
rozbalit/sbalitAkustik
rozbalit/sbalitArakain