UŽIVATEL
registrace
zapomenuté heslo
ANKETA
Čeho chcete více? Hudebních novinek
Videoklipů zdarma
Klubů
Akcí a párty
Hudebních skupin
celkem 5537 hlasů

Aneb velkolepá oslava jara, mládí a lásky v hudebním klubu Barrák v Ostravě!

Květen, měsíc na oslavy všeho druhu jako stvořený a když se kvalitní a energií nadupanou muzikou slaví radost ze života, nesmíte tam chybět! Ve středu 9. 5. přijede do OSTRAVY, hudebního klubu Barrák, v rámci svého druhého evropského turné, mladá metal, emo, hardcore kapela z Ruska – SARAH WHERE IS MY TEA. Jejich muzika není o škatulkování, jejich muzika je o pocitech. Úžasně emotivní texty a dokonalá live show se příjemně a přirozeně pojí s unikátním zvukem různých „core“ žánrů, což je ve výsledku něco, co snad ani nejde popsat jinak, než absolutní pecka, která vás prostě srazí do kolen! Tato sympatická pětice mladíků z Bryansku (teď si asi říkáte, kde to sakra je) definitivně dává výraznou značku na mapě svému městu. Rusko již jejich umění objevilo a jejich debutové album má své místo snad ve všech MP3 přehrávačích, co jich tam je. Nyní přijíždí SARAH WHERE IS MY TEA do ČR, do Ostravy, abyste i vy mohli ochutnat jejich vskutku delikátní čaj. Věřte, bude vám sec mazec šmakovat!

Spolu s klukama ze Sarah putuje Evropou další mladá a talentovaná kapela, tentokrát ze severu Anglie – DEAD HARTS. Sami svoji muziku popisují jako hudbu k tanci a k letu. Svou inspiraci našli v kapelách The Chariot, Norma Jean nebo Gwen Stacy a jejich tvorba je plná vášně a nezkrocené energie. Nezbývá, než si je naplno vychutnat!

Speciálním hostem ostravského koncertu je zbrusu nová, mladá a neuvěřitelně našláplá kapela z Uherského Hradiště – DAYS THE ENDS. Kluci si příliš nelámou hlavu nad gramaticky nesprávným názvem své kapely a nekompromisně solí do hlav svou muziku, inspirovanou americkou post-hardcore scénou, která totálně nabíjí, zabíjí, likviduje, ale přesto naplňuje.

Co dodat? Ve středu 9. 5. bude v OSTRAVĚ, Klubu Barrak opravdová párty, která roztancuje každou buňku vašeho těla. Určitě přijďte, vstup je zdarma a pivo Pardál za dvacku. Bude to váš šálek čaje!

Autor: Wladass, 3.května 2012 | 0 komentářů | Shlédlo: 3062 čtenářů | Kategorie: koncerty

Hodnocení článku

  • 3.6/5 Hvězd.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Celkem hlasů: 1741

Líbí se Vám článek?


Související články

Komentáře


-- ke článku nebyly přidány zatím žádné komentáře --


Přidat komentář

Pro přidávání příspěvků se musíte nejprve přihlásit.