UŽIVATEL
registrace
zapomenuté heslo
ANKETA
Čeho chcete více? Hudebních novinek
Videoklipů zdarma
Klubů
Akcí a párty
Hudebních skupin
celkem 4922 hlasů

23. 2. 2012 18:00 PRAHA, KC Vltavská CANNIBAL CORPSE, BEHEMOTH, Legion Of The Damned, Misery Index, Suicidal Angels

Pozor, pozor, vy všichni, kdo přežijete mega nálož tvrdé muziky, která se na vás navalí na konci roku, dostáváte hned z kraje toho příštího další šanci postavit se nové vlně brutality – do PRAHY, klubu KC Vltavská zavítá 23. 2. FULL OF HATE Tour 2012! Tento úspěšný putovní festival se k vám vrací po 3 letech se zbrusu novými, přímo bestiálními hudebními hordami, skutečnou světovou death/thrash metalovou elitou! Kdo se chystá rozdrtit vám lebky silou své extrémní hudby? V roli headlinerů jsou to kultovní CANNIBAL CORPSE a BEHEMOTH, pevnou podporu jim budou dělat známé zabijácké klany LEGION OF THE DAMNED, MISERY INDEX a SUICIDAL ANGELS! FULL OF HATE Tour 2012 garantuje absolutně masakrální hudební jatka a navíc, bude to první Evropské turné BEHEMOTH po Nergalově onemocnění leukémií! Zkrátka, není úniku, kde to bude vřít, tam prostě musíte být!

CANNIBAL CORPSE jsou od svého debutu „Eaten Back To Life“ v roce 1990 jednou z nejuznávanějších death metalových kapel všech dob. Jsou oblíbeným cílem pro všechny strážce morálky ve světě a v minulosti byly dokonce pokusy o jejich vzetí do vazby, za účelem utáhnutí kohoutku jejich pryštícímu násilí. Naštestí bez úspěchu. Jejich true metalové památky, jako jsou „Butchered At Birth“, „Tomb Of The Mutilated“ nebo zabijácké EP „Hammer Smashed Face“ se staly oběťmi cenzury v několika zemích světa, ale přesto stále stojí! CANNIBAL CORPSE žijí a jsou dokonce silnější, ještě více zlí a agresivní než kdykoli předtím. „Evisceration Plague“ je jejich dosud poslední hudební masakr, plný nespoutané brutality, krvavé lázně pro všechny death metalové šílence. Nechte se opět příjemně zotročit vůdcem George „Corpsegrinder“ Fisherem a Alexem Websterem, kteří vám přijíždí namíchat vražedný live-koktail. Vaše nejtemnější noční můry obživnou, buďte na to připraveni!

Ze spojení science-fiction a okultismu se zrodili polští králové exrtrémního metalu BEHEMOTH, přinášející umění velmi kvalitně technicky zahraného, sofistikovaného, hutného death metalu s nepostradatelnými prvky black metalu. Je až k neuvěření, co tato pekelná legie přinesla temnotám tohoto světa svými kultovními kousky, jako jsou „Satanica“, „Demigod“ nebo „Evangelion“. Po letech pilné práce s pravidelným vydáváním úspěšných alb nyní stojí BEHEMOTH pevně na vrcholu death/black hory a vychutnávají si sladkost své slávy. Na FULL OF HATE festival jsou připravení a jejich démonická vřava může opět vypuknout!

Holandští thrash metaloví šakalové LEGION OF THE DAMNED bourají se svou novou deskou „Descent Into Chaos“ (2011) hranice celého světa! Tato známá holandská smečka dodává již od svého debutu „Malevolent Rapture“ (2006) jen kvalitní, přímo pekelné hudební dílka. Do stejného ranku Thrash/Death metalu patří i všechna následující alba „Sons Of Jackal“ (2007), „Feel The Blade“ (2008) nebo kultovní thrash/death manifest „Cult Of The Dead“ (2008). Po vydání svého exklusivního live balíčku CD+DVD „Slaughtering…“ se všichni fanoušci opět zaradovali, jelikož deska „Descent Into Chaos“ (2011), produkovaná samotným mistrem Peterem Tägtgrenem, přesvědčila, že jde když hrají Ledion Of The Damned, je to vždy což zárukou prvotřídní kvality! Extrémně dlouhovlasí pekelníci zatopí pod kotlem i na FULL OF HATE Festivalu!

Americká death/grindová formace MISERY INDEX se vylíhla z projektu legendárních Dying Fetus a stala se úspěšnou přímo v rekordním čase. Už jejich debutové album „Retaliate“ (2003) získalo ohromující reakce jak od fanoušků, tak od hudební kritiky a ihned se zařadilo k tomu nejlepšímu, co moderní metalové odvětví nabízí. Díky jejich parádnímu mixu stylů jako death metal, grindcore a hardcore se Misery Index počítají mezi zakladatele stylu deathcore. MISERY INDEX je zárukou senzačního hudebního masakru!

Přesto, že druhá deska kapely SUICIDAL ANGELS „Dead Again“ vyšla teprve na podzim 2010, tito neúnavní Řekové již pracují na své další dlouhohrající bombě, kterou budou již na Full Of Hate velmi výrazně propagovat! SUICIDAL ANGESL jsou nemilosrdným buldozerem, které si razí neúprosně, tvrdě a hrdě svou cestu skrz metalový svět zanechávajíc za sebou svěží asociace klasických kapel jako Slayer, Testament či Exodus. „Thrash Til Death“, to je jejich jediná, jednoduchá avšak nesmrtelná garance.

POZOR! Předprodej vstupenek za super zaváděcí cenu, platnou do konce října 2011, byl zahájen!

Vstupenky jsou k dostání ve všech obvyklých předprodejích, předprodejních sítích Ticket-Art, Ticketpro a Ticketportal a na webu www.mastersofrock.cz a tel. čísle 577 432 580, 224 235 267 a na e-mailu: mikeskova@pragokoncert.com na dobírku.

Autor: Wladass, 5.září 2011 | 0 komentářů | Shlédlo: 10202 čtenářů | Kategorie: metal

Hodnocení článku

  • 3.6/5 Hvězd.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Celkem hlasů: 2791

Líbí se Vám článek?


Související články

Komentáře


-- ke článku nebyly přidány zatím žádné komentáře --


Přidat komentář

Pro přidávání příspěvků se musíte nejprve přihlásit.