UŽIVATEL
registrace
zapomenuté heslo
ANKETA
Čeho chcete více? Hudebních novinek
Videoklipů zdarma
Klubů
Akcí a párty
Hudebních skupin
celkem 5387 hlasů

Pravděpodobně již všichni víte, že se v sobotu 27. srpna 2011 koná od 16. do 6. hodiny ranní festival Pleasure Island, tentokrát na letišti v Roudnici nad Labem. Pleasure Island neslibuje jen 14 hodin tance a nejlepší elektronické taneční hudby, ale těšit se můžete také na skvělou zábavu a nové zážitky, které můžete na festivalu prožít.

Pravděpodobně již všichni víte, že se v sobotu 27. srpna 2011 koná od 16. do 6. hodiny ranní festival Pleasure Island, tentokrát na letišti v Roudnici nad Labem. Pleasure Island neslibuje jen 14 hodin tance a nejlepší elektronické taneční hudby, ale těšit se můžete také na skvělou zábavu a nové zážitky, které můžete na festivalu prožít. Buďte si jisti, že na festivalu zažijete celodenní zábavu společně s vašimi přáteli. V následujícím krátkém přehledu se dozvíte, co všechno můžete očekávat v sobotu 27.8.2011 na festivalu Pleasure Island v Roudnici nad Labem.

Areál festivalu:

Festival se odehraje na ploše o výměře 225×125 metrů, z čehož bude 20 000 m2 využito pro 9 hudebních scén a všechny atrakce a zázemí festivalu. Pro hlavní open air scénu bude využito 3600 m2 a pro Hardstylovou open-air stage okolo 1200 m2. Ostatní stage naleznete ve stanech. Techno stage bude umístěna ve velkokapacitním stanu o výměře 2250 m2, tranceová stage bude také ve velkokapacitním stanu o velikosti 1800 m2. Evropa 2 Dance Extravaganza stage bude ve velkokapacitním stanu o velikosti 1350 m2, a 4 další stage domácích klubů budou ve stanech o velikosti 600 m2.

Chill out terasa:

Přímo v centru celého festivalu se bude nacházet speciální chill out zóna o velikosti 400 m2, a to na speciálním vyvýšeném pódiu. Chill outová zóna bude nabízet dostatek místa k sezení a volný přístup pro každého, kdo bude chtít relaxovat a odpočívat během čtrnáctihodinového tanečního maratonu.

VIP Terasa:

Mezi chill outovou zónou a hlavní stagí se bude nacházet VIP terasa o rozloze 300 m2. VIP terasa nabídne kromě úžasného výhledu na hlavní open-air stage, také výhled na celý festival. VIP terasa bude mít vlastní luxusní sedačky se stolky (volné pro všechny, kteří si zakoupí VIP vstupenky), bary a oddělené toalety.

Indiánská vesnička:

Těšit se můžete také na indiánskou vesničku, která se bude skládat z několika týpí na ploše 400 m2, a kde si mimo jiné budete moci zakoupit a opékat buřty na centrálním ohništi. Zde budou také provádět své fire show a „ostrý workshop“ s ohnivým nádobíčkem pro odvážné, Ohnivci z Varů. V těchto týpí například naleznete jako místo odpočinku a klidu orientální čajovnu. Ve vesničce si také budete moci nechat udělat portrét, či karikaturu od Vladimíra Valenty, jež patří mezi špičku současných malířů a pyšní se čtyřnásobným vítězstvím „Body Art Award“ „ (Mistrovství ČR) v bodypaintingu. Na nejrůznější otázky se budete moci zeptat čarodějky kartářky Evy Agii. Ve vesničce si budete moci nechat udělat také nádherné třpytivé tetování dle vlastního výběru. A v neposlední řadě, si budete moci zajít na pravé thajské masáže od Planet Zen, které vás rozhodně nabijí energií na čtrnáctihodinový taneční maraton.

Adrenalinové atrakce:

Chybět nebudou ani adrenalinové akce jako: Aerotrim (simulátor stavu beztíže), což je mobilní trenažér, který se skládá ze třech soustředných kruhů a umožňuje tak pohyb účastníka zajištěného uvnitř kruhu ve třech osách. Obsluha kruhy postupně roztočí a aerotrim simuluje stav beztíže. Účastník zažívá na trenažéru pocit dezorientace v prostoru, jako zažívají akrobatičtí piloti či kosmonauti. Bungee katapult, což je katapultace ze země do výšky. Při této disciplíně nepřekonáváte skoro žádnou hranici strachu, jelikož nestojíte ve výšce a neděláte vy ten první krok do neznáma. Zde jste připoutání k pevnému bodu na zemi a jste pevně v rukách instruktora, jež vám odpočítá start do 30 metrů výšky. Centrifuga s přetížením až 1,5 G. A to vše hlavou dolu v 18 metrech v náklonu 88 stupňů.

Tržiště:

V areálu festivalu bude tržiště, kde si budete moci koupit sladkosti, brýle, trička, light sticky a různé další drobné předměty.

Speciální prezentace partnerů festivalu:

S Amundzen Vodkou budete mít šanci vyhrát let vrtulníkem, který vás s přáteli vezme na vyhlídkový let nad roudnickým letištěm. Krásní AXE andílci vás osprchují v AXE plážové zóně. Dále na vás čekají dva cocktailové bary Bacardi s relax zónou s plážovými lehátky, a unikátní instalace žvýkaček 5 PULSE, kde se budete moci nechat zchladit proudem studené mlhy a vzduchu.

Bary:

Na festivalu Pleasure Island bude připraveno přes 100 metrů barů s pestrou nabídkou kvalitních a vychlazených nápojů. Každá scéna bude mít vlastní bar, takže nebudete muset chodit daleko pro drink.

Občerstvení:

V okolí chill out terasy se budou nacházet stánky s občerstvením, kde naleznete širokou nabídku kvalitních pokrmů, včetně těch pro vegetariány.

Žetony:

Pro zrychlení obslužnosti barů a celého cateringu budou v areálu platit žetony, stejně jako je tomu v praxi na všech zahraničních festivalech a velkých akcích. Jeden žeton bude mít hodnotu 40 Kč, polovina pak 20 Kč. Prodej žetonů bude probíhat naproti vstupu na festival a vedle hlavní stage.

WC:

Toalety budou na festivalu zajištěny ve dvou oblastech a budou zdarma k použití. Budeme se snažit udržet toalety tak čisté, jak je to jen možné, ale budeme vděčni, když se všichni budou snažit o co největší čistotu.

Odpadkové koše:

Po celém areálu bude umístěno dostatečné množství odpadkových košů. Velmi bychom ocenili, pokud se každý bude snažit házet odpadky do košů, aby bylo okolí co nejčistší.

Šatna / úschovna:

V areálu bude možnost využít šatnu / úschovnu zavazadel za 30 Kč. Budete si tak moci odložit věci, aniž byste se o ně museli obávat, a užívat si festival naplno a bez starostí. Šatna bude zároveň sloužit jako místo pro ztráty a nálezy.

První pomoc:

V případě nouze bude na festivalu k dispozici služba první pomoci.

Stanové městečko:

Festival Pleasure Island nabízí stanový kemp v bezprostřední blízkosti areálu všem návštěvníkům festivalu, kteří si chtějí užít tento čtrnáctihodinový taneční maraton od začátku až do konce a neřešit ranní cestu domů. Stanové městečko bude otevřeno od pátku 26. srpna od 16.00 do neděle 28. srpna do 18.00. Ve stanovém městečku nebude možnost půjčení stanu, takže je potřeba si přivézt a postavit vlastní stan. Cena za noc je 50 Kč za stan a 50 Kč za osobu. V prostorách naleznete také toalety, sprchu a stánek s občerstvením.

Kyvadlová doprava Praha – letiště Roudnice nad Labem – Praha:

Pro usnadnění cesty všem návštěvníkům festivalu bude zřízena doprava z Prahy 7 – Nádraží Holešovice přímo na letiště Roudnice nad Labem a zpět. Již brzy si budete moci zakoupit jízdenky přes www.ticketpro.cz. V Roudnici nad Labem bude také posílena kyvadlová doprava, která bude jezdit přes vlakové a autobusové nádraží, až na letiště Roudnice nad Labem.

Hudební program:

Mainstage: Axwell – Fedde le Grand – Sander van Doorn – Mark Knight – Moguai – Sunnery James & Ryan Marciano – Melvin Reese – Sherry Flavour – Michael J.

Technomasters stage: Chris Liebing – Nic Fanciulli – Joey Beltram – Joseph Capriati – Cari Lekebusch – Brian Sanhaji – Nesquik – Agent.

Pure Trance stage: Gareth Emery – Aly & Fila – W & W – Sied van Riel – Jochen Miller – Artento Divini – Eddie Sender.

Reset Hardstyle stage: Showtek – Angerfist – Crypsis – Thera – Stephanie – Chain Reaction – Twilight Forces – Enhancer – Hosted by MC Tha Watcher.

Evropa2 exxtravaganca stage: Michael Burian – San – Michal Poliak – Chris sadler – Neo – Trava – Loutla – Pete Walk

Kick da Night stage: Quitin – Filthy Funk Funk – Lores – Bon Finix – Elite – Lazy & Doctor – Marcus Cooper & Kobylka the drums – Proud M – Jean Luc.

Fabric stage: Laydee Jane – Orbith – Wolscha – Van Vega – Peter Key – Robiq – Lumx – Danny Bright.

Imperium stage: Michael C – Carl Lope – Marthy – Leemac – Dan Rakaczky – Martin Frank – Styx – Ronny – Eagle – Enrico.

Playa & Party in house stage: CJ Fox – Wecca – Sygnity – Marco Wing – Marco Biary – Pietro Bell – Martin Streed – Quidam – Mathiass – D’Safo vs. Josh Mosaiq – Pshyco – Filipoo.

United Music a Art of Dance se budou snažit, aby byl festival co nejpohodlnější pro všechny jeho návštěvníky. Doufáme, že počasí bude dobré a vy si užijete festival naplno. Těšíme se na vás a doufáme, že vás na festivalu všechny uvidíme. Vstupenky na Pleasure Island jsou v prodeji v síti www.ticketpro.cz. Více informací najdete na www.pleasureisland.cz

Zdroj: UnitedMusic.cz

Autor: ZechY, 27.července 2011 | 0 komentářů | Shlédlo: 4339 čtenářů | Kategorie: electro

Hodnocení článku

  • 3.6/5 Hvězd.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Celkem hlasů: 2239

Líbí se Vám článek?


Související články

Komentáře


-- ke článku nebyly přidány zatím žádné komentáře --


Přidat komentář

Pro přidávání příspěvků se musíte nejprve přihlásit.