UŽIVATEL
registrace
zapomenuté heslo
ANKETA
Čeho chcete více? Hudebních novinek
Videoklipů zdarma
Klubů
Akcí a párty
Hudebních skupin
celkem 4163 hlasů

Diskografie hudebních skupin

Diskografie hudebních skupin ti dává možnost projít si vydané alba tvého nejoblíbenějšího hudebního interpreta. Dozvíš se spoustu informací o datu vydání daného alba a další důležité fakta o tom co album nabízí. Diskografie zahrňuje staré již nehrající hudební skupiny i nové pecky v podání hvězd světové i české hudební scény. Hudební diskografie nabízí velké množství hudebních skupin, a jejich hudební počiny.

Sleduj naši hudební databázi alb a budeš vždy vědět co daná skupina právě vydala. Naše hudební databáze se stále rozšiřuje a tak každý den najdeš spoustu nových alb, které vydali hvězdy hudebního světa. O hudební skupině si můžeš přečíst v naší databázi hudebních skupin, kde najdeš také videoklipy zdarma dané skupiny, informace o jejich hudebních počinech a životě a samozřejmě diskografii.

Nejprve vyberte písmeno, na které začíná jméno interpreta:
 a   b   c   d   e   f   g   h   i   j   k   l   m   n   o   p   q   r   s   t   u   v   w   x   y   z   0-9

Náhodně vybrané alba:

Diskografie Arakain - album Labyrint

Album kapely Arakain s názvem Labyrint z roku 2006.

Diskografie Bon Jovi - album Cross Road

Dalším hudebním počinem, který se datuje k roku 1994, je album s názvem Cross Road, které skupina Bon Jovi vydala hned po albu Keep The Faith, po albu Cross Road následovalo roku 1995 album These Days. Cross Road je celkem 7 album v pořadí od začátku slavné kariéry této rockové skupiny.

Album obsahuje celkem 14 skladeb, asi největšími hity, které na albu najdete jsou písničky In These Arms, Always a samozřejmě i další které na albu najdete stojí za to si poslechnout. Můžete si také poslechnout písničky v naší databázi videoklipů, kde najdete pořádnou dávku videoklipů od Bon Jovi.

Diskografie Ine Kafe - album Vitaj!

Velmi známá a oblíbená hudební skupina Iné Kafe vydala jako první své album Vitaj!, to vyšlo roku 1998 a od té doby sklízí jeden úspěch za druhým. Dalším hudebním počinem bylo o rok později album Čumil. Celkem skupina vydala 6 hudebních alb. To poslední je album Bez udania dovodu z roku 2003.

Album obsahuje celkem 17 písniček, mezi velmi kvalitní a melodické patří třeba píseň Krutá pravda, Systém a další.

Diskografie Iron Maiden - album Powerslave

Dnes bychom řekli, že je lehce progresivní...no, je zkrátka promakaná. Dali si nan í záležet a je to poznat. Krom nejznámější a dodnes stěle hrané 2 minutes to midnight si račte vychutnat především Rime of the ancient mariner. Námět pochází ze stejnojmenné knihy jistého Samuela Coleridge. Velmi dobrá je také instrumentálka Losfer wrods (big 'Orra).

iron-maiden

sestava:
Steve Harris - basa
Bruce Dickinson - zpěv
Dave Murray - kytara
Adrian Smith - kytara
Nicko McBrain - bubny

Diskografie Pendulum - album Hold Your Colour

Album s názvem Hold Your Colour vydala skupina Pendulum v roce 2005 a to katapultovalo tuhle skupinu vysoko na post hvězdy v hudební branži. Na albu naleznete celkem 14 písní, ty známe jako The Terminal, Slam a Plasticworld feat. Fats and TC a další, které už nejsou tak úplně známe, jako pro fandy samozřejmě jsou stejně známe jako výše jmenované. Skupina Pendulum vydala zatím celkem 5 alb, to poslední Immersion v roce 2010.

Diskografie Arakain - album Restart

Album skupiny Arakain z roku 2009 s názvem Restart