Diskografie hudebních skupin
UŽIVATEL
registrace
zapomenuté heslo
ANKETA
Čeho chcete více? Hudebních novinek
Videoklipů zdarma
Klubů
Akcí a párty
Hudebních skupin
celkem 3733 hlasů

Diskografie hudebních skupin

Diskografie hudebních skupin ti dává možnost projít si vydané alba tvého nejoblíbenějšího hudebního interpreta. Dozvíš se spoustu informací o datu vydání daného alba a další důležité fakta o tom co album nabízí. Diskografie zahrňuje staré již nehrající hudební skupiny i nové pecky v podání hvězd světové i české hudební scény. Hudební diskografie nabízí velké množství hudebních skupin, a jejich hudební počiny.

Sleduj naši hudební databázi alb a budeš vždy vědět co daná skupina právě vydala. Naše hudební databáze se stále rozšiřuje a tak každý den najdeš spoustu nových alb, které vydali hvězdy hudebního světa. O hudební skupině si můžeš přečíst v naší databázi hudebních skupin, kde najdeš také videoklipy zdarma dané skupiny, informace o jejich hudebních počinech a životě a samozřejmě diskografii.

Nejprve vyberte písmeno, na které začíná jméno interpreta:
 a   b   c   d   e   f   g   h   i   j   k   l   m   n   o   p   q   r   s   t   u   v   w   x   y   z   0-9

Náhodně vybrané alba:

Diskografie Iron Maiden - album Powerslave

Dnes bychom řekli, že je lehce progresivní...no, je zkrátka promakaná. Dali si nan í záležet a je to poznat. Krom nejznámější a dodnes stěle hrané 2 minutes to midnight si račte vychutnat především Rime of the ancient mariner. Námět pochází ze stejnojmenné knihy jistého Samuela Coleridge. Velmi dobrá je také instrumentálka Losfer wrods (big 'Orra).

iron-maiden

sestava:
Steve Harris - basa
Bruce Dickinson - zpěv
Dave Murray - kytara
Adrian Smith - kytara
Nicko McBrain - bubny

Diskografie Rihanna - album Music of The Sun

Jedna z nejvíce proslulých zpěvaček, mladičká Rihanna dobila hudební svět písněmi jako Let Me, Rush, a další, tyto písně také naleznete na albu Music of The Sun, to bylo vydáno roku 2005. Rihanna má na svém bohatém hudebním kontě celou řadu povedených alb, například poslední vydané Loud z roku 2010, The Videos, Dark Angels a další. Vydala celkem 12 alb a velké množství singlů. Album Music of The Sun nabízí celkem 13 písniček.

Diskografie Arakain - album Labyrint

Album kapely Arakain s názvem Labyrint z roku 2006.

Diskografie Eminem - album Infinite

Asi jeden z nejslavnějších amerických rapperů, který je známí nejen v Americe, ale i po celém světě je Eminem, tohle jméno je takovým symbolem rapu. Jeho prvním počinem je hudební album Infinite, které vyšlo roku 1996 a odstartovalo kariéru tohohle rappera.

Album nabízí celkem 10 písniček, které asi každý příznivce Eminema zná, jsou to například hity, Maxine, Open Mic, Nevre 2 Far a další. Jak již bylo řečeno album bylo vydané roku 1996 a další album s názvem The Slim Shady LP vyšlo až v roce 1999.

Diskografie Ewa Farna - album Měls mě vůbec rád

První hudební počin mladé a nadějné hudební zpěvačky, ta započala svou hvězdnou kariéru albem Měls mě vůbec rád, které jí okamžitě katapultovalo na první příčky hitparád a udělalo s ní hvězdu české hudební scény.

Album Měls mě vůbec rád obsahuje celkem 12 písniček, a naleznete na něm hity jako Měls mě vůbec rád, Víkend, Zapadlej Krám a další. Po tomhle albu, které vyšlo roku 2006, následovalo album Ticho z roku 2007.

Diskografie Kabát - album Má jí motorovou

Hudební skupina Kabát, jedna z nejslavnějších skupin u nás, začala svou velmi hvězdnou a úspěšnou hudební kariéru albem Má jí motorovou, album vyšlo roku 1991. Tuhle skupinu, ani alba není potřeba dlouze představovat, asi každý již slyšel nějakou píseň z jejich produkce, buď v rádiu nebo třeba v televizi. Kapela také natočila velké množství videoklipů, a jejich zatím posledním počinem je album Banditi Di Praga, to vyšlo roku 2010.

Album obsahuje celkem 13 písniček, na albu najdete takové hity jako Rebel, Skrblík, Orgie a další. Kabát vydal za svou kariéru zatím celkem 14 alb.