UŽIVATEL
registrace
zapomenuté heslo
ANKETA
Čeho chcete více? Hudebních novinek
Videoklipů zdarma
Klubů
Akcí a párty
Hudebních skupin
celkem 4442 hlasů

Diskografie hudebních skupin

Diskografie hudebních skupin ti dává možnost projít si vydané alba tvého nejoblíbenějšího hudebního interpreta. Dozvíš se spoustu informací o datu vydání daného alba a další důležité fakta o tom co album nabízí. Diskografie zahrňuje staré již nehrající hudební skupiny i nové pecky v podání hvězd světové i české hudební scény. Hudební diskografie nabízí velké množství hudebních skupin, a jejich hudební počiny.

Sleduj naši hudební databázi alb a budeš vždy vědět co daná skupina právě vydala. Naše hudební databáze se stále rozšiřuje a tak každý den najdeš spoustu nových alb, které vydali hvězdy hudebního světa. O hudební skupině si můžeš přečíst v naší databázi hudebních skupin, kde najdeš také videoklipy zdarma dané skupiny, informace o jejich hudebních počinech a životě a samozřejmě diskografii.

Nejprve vyberte písmeno, na které začíná jméno interpreta:
 a   b   c   d   e   f   g   h   i   j   k   l   m   n   o   p   q   r   s   t   u   v   w   x   y   z   0-9

Náhodně vybrané alba:

Diskografie AC/DC - album High Voltage

Australsko - skotský heavymetalový soubor s výraznými prvky hardrocku založený v r. 1973 za svou kariéru vydal nespočet velmi kvalitních a oblíbených alb a jednotlivých písniček, mezi její první hudební počin se datuje k roku 1975 kdy tato skupina vydala album High Voltage, album obsahuje celkem 7 písniček, jako první je k poslechnutí písnička Baby, Please Don't Go, kterou si určitě získala skupina nejednoho fanouška.

Diskografie Arakain - album Restart

Album skupiny Arakain z roku 2009 s názvem Restart

Diskografie Ewa Farna - album Měls mě vůbec rád

První hudební počin mladé a nadějné hudební zpěvačky, ta započala svou hvězdnou kariéru albem Měls mě vůbec rád, které jí okamžitě katapultovalo na první příčky hitparád a udělalo s ní hvězdu české hudební scény.

Album Měls mě vůbec rád obsahuje celkem 12 písniček, a naleznete na něm hity jako Měls mě vůbec rád, Víkend, Zapadlej Krám a další. Po tomhle albu, které vyšlo roku 2006, následovalo album Ticho z roku 2007.

Diskografie Alestorm - album Black Sails At Midnight

alestorm

Alestorm je skotská folk/power metalová skupina z Perthu ve Skotsku. Původně byla známá jako Battleheart, ale kvůli podobnosti jména s battlelore byla požádána, aby změnila jméno. Vznikla v roce 2004 a její hudba je charakteristická pirátským námětem často označovaným jako "True Scottish Pirate Metal".

Diskografie Akustik - album Akustik

XXX

Diskografie Kabát - album Má jí motorovou

Hudební skupina Kabát, jedna z nejslavnějších skupin u nás, začala svou velmi hvězdnou a úspěšnou hudební kariéru albem Má jí motorovou, album vyšlo roku 1991. Tuhle skupinu, ani alba není potřeba dlouze představovat, asi každý již slyšel nějakou píseň z jejich produkce, buď v rádiu nebo třeba v televizi. Kapela také natočila velké množství videoklipů, a jejich zatím posledním počinem je album Banditi Di Praga, to vyšlo roku 2010.

Album obsahuje celkem 13 písniček, na albu najdete takové hity jako Rebel, Skrblík, Orgie a další. Kabát vydal za svou kariéru zatím celkem 14 alb.