UŽIVATEL
registrace
zapomenuté heslo
ANKETA
Čeho chcete více? Hudebních novinek
Videoklipů zdarma
Klubů
Akcí a párty
Hudebních skupin
celkem 4790 hlasů

Diskografie hudebních skupin

Diskografie hudebních skupin ti dává možnost projít si vydané alba tvého nejoblíbenějšího hudebního interpreta. Dozvíš se spoustu informací o datu vydání daného alba a další důležité fakta o tom co album nabízí. Diskografie zahrňuje staré již nehrající hudební skupiny i nové pecky v podání hvězd světové i české hudební scény. Hudební diskografie nabízí velké množství hudebních skupin, a jejich hudební počiny.

Sleduj naši hudební databázi alb a budeš vždy vědět co daná skupina právě vydala. Naše hudební databáze se stále rozšiřuje a tak každý den najdeš spoustu nových alb, které vydali hvězdy hudebního světa. O hudební skupině si můžeš přečíst v naší databázi hudebních skupin, kde najdeš také videoklipy zdarma dané skupiny, informace o jejich hudebních počinech a životě a samozřejmě diskografii.

Vyberte písmeno, na které začíná jméno interpreta:
 a   b   c   d   e   f   g   h   i   j   k   l   m   n   o   p   q   r   s   t   u   v   w   x   y   z   0-9

Diskografie Vypsaná Fixa - album No Burp!

Album No Burp! vyšlo roku 1994 a obsahuje celkem 8 písní, určitě musíme zmínit písně jako Krabice, Vlak, V pajzlu. Skupina Vypsaná Fixa vydala celkem 10 alb, posledním počinem byl v roce 2009 album Klenot, dále musíme zmínit alba Lunapark, Krása nesmírná - tyhle alba patří mezi ty nejlepší, které zatím skupina Vypsaná Fixa vydala.

Datum vydání:

1994

Počet písní:

8

Tracklist:

1. Agresivní děda
2. Krabice
3. Marrineti
4. Pro ty dvě u baru
5. V pajzlu
6. Večerníček
7. Vesničani
8. Vlak

Náhodně vybraný videoklip - Holka s lebkou


Zobrazuji interprety od písmene "v" (kliknutím na jméno se zobrazí seznam alb):
rozbalit/sbalitVypsaná Fixa